נטו תכנון פיננסי

קבוצת נטו תכנון פיננסי נחשבת כיום לסוכנות הפיננסים הפרטית הגדולה בישראל לתכנון פיננסי הוליסטי הכולל בין היתר תכנון פרישה, השקעות אלטרנטיביות, תכנון עבור משקיעים כשירים ופתרונות ביטוח. הסוכנות הוקמה בשנת 1993 בחיפה ומאז ציינה כמה אבני דרך משמעותיים בהתפתחותה לצד המודעות וההתפתחות של נושא התכנון הפיננסי בכל העולם.

כיום קבוצת נטו תכנון פיננסי פועלת בפריסה ארצית רחבה; באר שבע, ירושלים, רחובות, קריית שמונה, רמת החייל וסניפי המשרדים הראשיים אשר ממוקמים בבורסה ברמת גן ובחיפה. הקבוצה מונה מעל ל-600 עובדים ואנשי מקצוע – את שנת 2020 פתחה עם כ-400 עובדים. הדרישה לצמיחת כוח האדם הגיעה בעקבות המודעות הגוברת בארץ לנושא התכנון הפיננסי ההוליסטי וכמות הלקוחות שגדלה גם היא בשנים אלו, כ-40,000 לקוחות בכל רחבי הארץ וכמה מחוץ לה.

אחד מאבני הדרך והיתרון המשמעותי של הקבוצה הוא בעלי המקצוע – אילן בן ישי היו"ר, עידן כץ המנכ"ל, נדב שוורץ המשנה למנכ"ל ועוד שמונה שותפים, צמחו מהשטח ומכירים היטב את כל רבדי עולם הפיננסים וההשקעות בארץ ובחו"ל. החברה מתנהלת על פי נהלי עבודה מסודרים ומפוקחים כשכלל תהליכי העבודה מובנים ומאורגנים ונתמכים על ידי טכנולוגיות ניהוליות מתקדמות וממשקים ממוחשבים. 

נטו תכנון פיננסי נולדה נוכח ההבנה כי יחידים ומשפחות, אמידים ככל שיהיו, לא מכירים לעומק את כל חוקי המשחק בעולם הפיננסי ונדרשים לליווי וניהול הדוק של מתכנן פיננסי מקצועי במטרה ליצור עבורם מעטפת שתבטיח ניהול אפקטיבי של החסכונות ומקורות ההון. צוות המומחים של נטו תכנון פיננסי מספקים מענה הוליסטי, החל מבחינת מפת הנכסים הפיננסיים של כל לקוח, תכנון וניצול יצירתי של הטבות מס, הוזלת עלויות, בניית אסטרטגיית השקעה והכנת תכנית כלכלית מפורטת לשנים קדימה התואמת את צרכי והעדפות הלקוח.

נטו תכנון פיננסי
נטו תכנון פיננסי

המודל התפעולי של החברה

המודל התפעולי של החברה מתבסס על סוכנים עצמאיים הנהנים מהפלטפורמה של יתרונות הקבוצה. מדובר ברמה מקצועית גבוהה של אנשי צוות תומכים, פיקוח, מערכות טכנולוגיות מתקדמות ומותג מוכר הידוע ביכולות האחריות שלו כלפי הלקוחות, הידוע ביכולתיו להצלחה ויצירת הזדמנויות לחקור ולפתח מומחיות בתחומים חדשים מאידך.

נטו תכנון פיננסי אימצה בסיס ערכים של מקצועים ללא פשרות תוך ראייה בטובתו הבלעדית של הלקוח כערך עליון. הודות להשקעה במשאב האנושי ולאווירה המשפחתית, נטו תכנון פיננסי נהנית מנאמנות ויציבות של כוח הסוכנים המוכשר שלה ומהזדהות גבוהה שלהם עם החברה, מנהליה וערכיה ואלו מסייעים לשמור על הרמה המקצועית הגבוהה, היושרה והאפקטיביות הניהולית של החברה.

במהלך השנים אנו צוברים משאבים כלכליים בדמות חסכונות פנסיוניים, נכסים ומקורות הון הנועדו להבטיח לנו שקט נפשי ועתיד כלכלי יציב, בייחוד ביום שלאחר הפרישה לפנסיה. צוות המתכננים של הקבוצה מונה אנשי מקצוע העומדים בחוד החנית של עולם הפיננסים ובניסיון עתיר שנים של ליווי יחידים ומשפחות להשגת רווחה כלכלית תחת קורת גג אחת. 

השירות של נטו תכנון פיננסי

הצוות של נטו תכנון פיננסי יבחן באופן מעמיק את מצבכם הפיננסי, ימפה את כלל מקורות ההון בבעלותכם ויגדיר יעדים כלכליים. בשלב הבא, יגבש אסטרטגיה כלכלית לטווח קצר וארוך. במקביל ובאופן שוטף, ימצה את שלל הדרכים לייעול והגדלת התשתית הכלכלית של התא המשפחתי. ולסיום התהליך, צוות המתכננים הפיננסים יהיה לצידכם לאורך כל הדרך וילווה אתכם באופן מקצועי בין כל תחנות החיים הכלכליות.

נטו תכנון פיננסי מציעה מגוון שירותים כגון: תכנון פיננסי, תכנון פרישה, השקעות אלטרנטיביות, פתרונות ביטוח ועוד! 

 

עקבו אחרי נטו תכנון פיננסי!

לתכנון פיננסי מקצועי לעתיד הכלכלי שלך

השאירו פרטים ומומחה מטעמינו יחזור אליכם בהקדם