חברות ביטוח פיננסי – דברים שמומלץ לדעת

זמן קריאה 1.5 דקות 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
חברות ביטוח פיננסי – דברים שמומלץ לדעת
Financial insurance companies

חברות הביטוח אמנם עדיין נושאות את שמן כמי שלכאורה פועלות רק במגרש הביטוחי אלא שבמהלך השנים הן השכילו להבין שאסור להחמיץ את הפוטנציאל העצום גם בעולם הפיננסי וכיום הן חלק בלתי נפרד מהשירותים והמוצרים הפיננסיים שכמעט כולנו צורכים – החל מאפיקי חיסכון פנסיוניים ועד מכשירי השקעה כדוגמת פוליסת חיסכון. מה חשוב לדעת על חברות ביטוח פיננסי ואיפה הן משתלבות בצרכים של כל אחד מאיתנו? הנה מאמר קצר שיעשה סדר 

במהלך השנים העולם הפיננסי התערבב עם עולם הביטוח ולהיפך, מגמה שהובילה לכך שחברות הביטוח לא נותרו בגבולות התחום הביטוחי ודרסו רגל גם בזירות שהיו שמורות בעיקר לבתי ההשקעות וגופי הניהול השונים. התחרות על הענקת שירותים ושיווק מוצרים פיננסיים הפכה למעשה לנחלתם של כל החברות והגופים הגדולים, צעד שהטיב עם הצרכנים נוכח הגברת התחרות, שיפור איכות השירות והוזלת עלויות בשורת מוצרים ושירותים ביחס לאלה שהיו מקובלות עד לפני שנים.

רוצים לשמוע עוד על חברות ביטוח פיננסי – דברים שמומלץ לדעת

מוזמנים לשלוח לנו הודעה

בהתאם למגמה, גם סוכני ביטוח חוו אבולוציה ביחס לתפקידים ואם בעבר הציעו רק מוצרים ביטוחיים, כיום סל האפשרויות שלהם מול הלקוח רחב הרבה יותר וכולל, איך לא, גם מכשירים ומוצרים פיננסיים. כך לדוגמה, פוליסת חיסכון שהפכה לאחד ממוצרי המדף הפופולריים והמבוקשים ביותר. על אף שמה המטעה, פוליסת חיסכון אינה כוללת מרכיבים ביטוחיים ולמעשה מתפקדת ככלי חיסכון והשקעה בשוק ההון לכל טווח זמן. כיום הפוליסה משווקת רק מצד חברות הביטוח, שהן גם אלה המנהלות את כספי הלקוחות באופן אקטיבי ובהתאם למסלולי ההשקעה המוצעים במסגרתה. 

הפוליסה צברה תאוצה בשנים האחרונות בעיקר נוכח שורת היתרונות שמגלמת – גמישות ונזילות רציפה לאורך כל התקופה, דמי ניהול אטרקטיביים, פיזור השקעות רחב, היצע מגוון של מסלולי השקעה ברמות סיכון משתנות, הטבות מס ועוד. 

כמו כן, חברות הביטוח מציעות כיום גם אלטרנטיבה להשקעה וחיסכון משודרג בדמות קופת גמל להשקעה, המהווה מוצר אטרקטיבי לכל מטרה וטווח זמן, שכן הכספים נזילים בכל עת, זאת ללא כל תלות בוותק או התחייבות כלשהי. קופת גמל להשקעה מאופיינת במרחב תמרון באשר לסכומי ההפקדה, רמת הסיכון הניתנות לבחירת החוסך ואף קיימת אפשרות להנות מהטבות מס מפליגות אם הכספים בקופה מיועדים ליום שאחרי היציאה לפנסיה. יש להדגיש כי בין קופת גמל "רגילה" לקופת גמל להשקעה קיימים הבדלים מהותיים, כאשר הראשונה מיועדת בעיקר לחיסכון ארוך טווח (פנסיוני) ואילו השנייה, כאמור, לכל פרק זמן שבוחר החוסך.

מחפשים הזדמנויות השקעה ?

בצד זאת, חברות ביטוח פיננסי עדיין ממקדות את עיקר פעילותן בזירה הביטוחית ומציעות פוליסות שונות לכל מטרה. המודעות בקרב הציבור באשר לתרומתם ונחיצותם של מוצרי הביטוח השונים (ביטוחי בריאות, תאונות, חיים, מחלות קשות וכיוצא בזה) הפכה אותם להכרחיים ומבוקשים, שכן לשקט הנפשי בשגרה ולעוגן הכלכלי שמספקות בעת הצורך – אין תחליף. צוות המומחים שלנו עובד כיום עם חברות הביטוח המובילות בישראל וישמח לסייע לך בהתאמת מוצרים מעולם ביטוח ופיננסים, כדי להבטיח ניהול וחיסכון מקצועי של הכספים לכל מטרה, לצד מעטפת ביטוחית שתספק שקט נפשי בשגרה ומענה הולם לכל אתגר, חלילה, שהמציאות של חיינו עלולה לזמן.

רוצים לדעת מה הכסף שלכם יכול לעשות ?

מוזמנים לשלוח לנו הודעה

שיתוף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

כתבות שיכולות לעניין אותכם

הדרך הנכונה לתכנון וניהול פיננסי לדור הבא

מומלץ עבורך
מדינת ישראל מחלקת הטבת מס של 40% עבור בני 60 +

בואו לבדוק את זכאותכם 

האם הכסף שלך מנוהל נכון?

הגיע הזמן לעשות את הצעד הראשון לעתיד הכלכלי שלך

העתיד הכלכלי

לקבלת טיפים על חיסכון, השקעות, כלכלה פרקטית ועוד..

רוצה לגלות מהם סוגי ההשקעות האלטרנטיביות המתאימים לך?

הגיע הזמן לעשות את הצעד הראשון לעתיד הכלכלי שלך

הפייסבוק שלנו
להשוואה בין ניהול תיקים לפלטפורמת ההשקעה השונות

הגיע הזמן לעשות את הצעד הראשון לעתיד הכלכלי שלך

הנצפים ביותר

לתכנון פיננסי מקצועי לעתיד הכלכלי שלך

השאירו פרטים ומומחה מטעמינו יחזור אליכם בהקדם